Pramogų imperija - puiki vieta surengti nepamirštamą vaiko gimtadienį!

Vilnius. PC BIG 8 618 44918 / Kaunas. Akropolis 8 615 65953
 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
 

Naujienos

 
2017-04-27 AKCIJOS vaikų gimtadieniams "Pramogų imperija" centre
Jums siūlome puikius vaikų gimtadienius puikiomis kainomis! Net 2 val. 30 min. pramogų vaikų žaidimų kambaryje + šventinis kambarėlis iki penkiolikos vaikučių bei galimybė atsinešti savo vaišes!
 
 
2017-04-26 Išleistuvės darželinukams!
Visi tėveliai, kurių vaikučiai šiais metais baigs darželius, sukluskite! Turime puikią išleistuvių programą su Moksle Pramogyte! Žaidimai, estafetės ir kiti linksmi išbandymai! 
 
 
2017-04-25 AKCIJOS vaikų gimtadieniams "Euroopa" Kaune
AKCIJOS vaikų gimtadieniams Kauno vaikų pramogų ir žaidimų centre "Euroopa"! Patys smagiausi gimtadieniai puikia kaina! 
 
 
2017-04-20 MAMОS DIENĄ lepiname mamytes!
Mamоs dieną (gegužės 7d.) visas apsilankiusias mamytes vaišinsime puodeliu skanios kavos arba arbatos (1 vnt.)!  Tegu Jūsų vaikučiai pramogauja, o Jūs pasilepinkite!                  
 
 
2017-03-06 Mokslininko gimtadienis!
Ar Jums įdomu kaip atrodo daiktai iš arti? O iš labai arti? O gal patinka tyrinėti aplinką ir eksperimentuoti? Ar žinote, kaip priversti vandenį kunkuliuoti ir putoti? Visi kviečiami į įdomų ir turiningą mokslininko gimtadienį!
 
 
2017-03-05 Video pasveikinimas Jūsų artimiesiems!
Pristatome naują paslaugą - video pasveikinimas Jūsų artimiesiems, draugams, pažįstamiems. Atsiųskite savo video sveikinimus, linkėjimus, nuotraukas ir mes sumontuosime jautrų ir mielą pasveikinimą Jūsų artimam žmogui. Tai gali būti Gimtadienio, Kalėdų, Velykų, mokslo baigimo arba pradžios proga...bet kokia proga, o gal tiesiog norite turėti tokį filmuką savo namų archyve?
 
 
2017-03-01 Kūrybiniai gimtadieniai: cukraus vatos gamyba ir spragėsiai arba karioliukų vėrimas
 Sezono naujiena! Kūrybiniai gimtadieniai Jūsų vaikučiams! Jeigu norite gimtadienio metu susiverti apyrankę ar pakabuką iš karoliukų, - užsisakykite tokią šventę! Jeigu norite per gimtadienį gaminti cukraus vatą ir spragėsius - tikrai tai galime suorganizuoti!
 
 
2017-02-28 Mamų grupėms - specialus pasiūlymas
 MAMŲ GRUPĖMS su penkiais ir daugiau vaikų - speciali kaina vaikų pramogoms! 4,50 euro vaikui už neriboto laiko pramogas!* (darbo dienomis 10 -16 val.). *Skaitykite plačiau apie sąlygas!
 
 
2017-02-09 Trolytės Popytės gimtadieniai!
Naujas teminis gimtadienis visiems trolių gerbėjams! Ekstravagantiškos šukuosenos, žavingos išvaizdos ir pasiutusio būdo padarėliai žada nuotykius, kokių jau seniai neregėjote! Jie šoka, dainuoja ir daug linksminasi...!  
 
 
2017-01-10 Naujos pinjatos įdomesniems vaikų gimtadieniams!
Paįvairinkite vaikų gimtadienius pinjatomis! Moderni pramoga visiems! Turime didžiulį pasirinkimą pagal pomėgius ir skonius.
 
 
2017-01-09 Vaikų protmūšis!
Norėtumėte surengti vaikams protmūšį? Mes galime tai suorganizuoti! Kreipkitės ir aptarsime detales!
 
 
2017-01-01 Foto ženkliukai
Gaminame foto ženkliukus su Jūsų vaikučio nuotrauka arba nuotrauka, daryta gimtadienio metu su mūsų personažais ir Jūsų gimtadienio svečiais.
 
 
2016-08-01 Gimtadieniai KINE!
Nuo šiol rengiame vaikų gimtadienius ir kine FORUM CINEMAS Vilniaus Akropolis Kino teatre, Vingio Forum Cinemas ir Kauno Forum Cinemas Akropolis kino teatruose! Smagios akimirkos su personažu, pasivaikščiojimas po užkulisius, sveikinimas didžiajame ekrane, spragėsiai ir gėrimai!
 
 
2016-07-20 Dovanų kuponas - puiki dovana vaikams!
 Pati geriausia dovana vaikams - mūsų dovanų kuponai arba kvietimai apsilankyti vaikų pramogų centruose! Padovanokite vaikams smagių akimirkų!
 


Svetainę kūrė Studija 4D