Pramogų imperija - puiki vieta surengti nepamirštamą vaiko gimtadienį!

Vilnius. PC BIG 8 618 44918 / Kaunas. Akropolis 8 615 65953
 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
 

Naujienos

 
2019-07-30 Pirmokėlių krikštynos!
Pasakojimai, užduotys ir žaidimai - pramoga vaikams ir poilsis jų mokytojams bei auklėtojams! Užsisakius programą vaikų grupei - mokytojas vaišiname nemokama kava!
 
 
2019-05-18 Nuo šiol mus rasite ir PLC PANORAMA!
 Nuo šiol mus rasite ir PLC PANORAMA (Saltoniškių g. 9, Vilnius)
 
 
2019-05-18 Naujiena - kostiumų nuoma
Visų atpažįstami ir mėgstami personažai, tinka vaikų gimtadieniams, darželio renginiams, įmonių ir organizacijų šventėms🎉Tegul Jūsų šventės būna dar įspūdingesnės❗  
 
 
2019-04-10 Išleistuvės darželinukams!
Visi tėveliai, kurių vaikučiai šiais metais baigs darželius, sukluskite! Turime puikią išleistuvių programą su Moksle Pramogyte! Žaidimai, estafetės ir kiti linksmi išbandymai! 
 
 
2019-04-02 Virtualios realybės gimtadieniai vaikams!
Kartu su VRoom.lt kviečiame vaikučius leistis į virtualų nuotykių ir potyrių pasaulį! Vos per akimirką persikelsite į povandeninį pasaulį, glostysite vėžliukus , žuvytes ir medūzas... Tai dar ne viskas! Virtualios realybės galimybės neaprėpiamos 
 
 
2019-04-01 Gimtadieniai KINE!
Rengiame vaikų gimtadienius ir kine FORUM CINEMAS Vilniaus Akropolis Kino teatre! Smagios akimirkos su personažu, pasivaikščiojimas po užkulisius, sveikinimas didžiajame ekrane, spragėsiai ir gėrimai!
 
 
2019-01-06 VIP gimtadienis vaikams!
Unikali gimtadienio šventė tik Jums!  Jūsų laukia žaisminga aplinka,  įspūdingi specialieji efektai, šventinė atmosfera, o profesionalaus animatoriaus programa į gimtadienio šventės sūkurį įtrauks visus!
 
 
2017-03-06 Mokslininko gimtadienis!
Ar Jums įdomu kaip atrodo daiktai iš arti? O iš labai arti? O gal patinka tyrinėti aplinką ir eksperimentuoti? Ar žinote, kaip priversti vandenį kunkuliuoti ir putoti? Visi kviečiami į įdomų ir turiningą mokslininko gimtadienį!
 
 
2017-03-05 Video pasveikinimas Jūsų artimiesiems!
Pristatome naują paslaugą - video pasveikinimas Jūsų artimiesiems, draugams, pažįstamiems. Atsiųskite savo video sveikinimus, linkėjimus, nuotraukas ir mes sumontuosime jautrų ir mielą pasveikinimą Jūsų artimam žmogui. Tai gali būti Gimtadienio, Kalėdų, Velykų, mokslo baigimo arba pradžios proga...bet kokia proga, o gal tiesiog norite turėti tokį filmuką savo namų archyve?
 
 
2017-03-01 Kūrybiniai gimtadieniai: cukraus vatos gamyba ir spragėsiai arba karioliukų vėrimas
 Sezono naujiena! Kūrybiniai gimtadieniai Jūsų vaikučiams! Jeigu norite gimtadienio metu susiverti apyrankę ar pakabuką iš karoliukų, - užsisakykite tokią šventę! Jeigu norite per gimtadienį gaminti cukraus vatą ir spragėsius - tikrai tai galime suorganizuoti!
 
 
2017-01-10 Naujos pinjatos įdomesniems vaikų gimtadieniams!
Paįvairinkite vaikų gimtadienius pinjatomis! Moderni pramoga visiems! Turime didžiulį pasirinkimą pagal pomėgius ir skonius.
 
 
2017-01-09 Vaikų protmūšis!
Norėtumėte surengti vaikams protmūšį? Mes galime tai suorganizuoti! Kreipkitės ir aptarsime detales!
 
 
2017-01-01 Foto ženkliukai
Gaminame foto ženkliukus su Jūsų vaikučio nuotrauka arba nuotrauka, daryta gimtadienio metu su mūsų personažais ir Jūsų gimtadienio svečiais.
 
 
2016-07-20 Dovanų kuponas - puiki dovana vaikams!
 Pati geriausia dovana vaikams - mūsų dovanų kuponai arba kvietimai apsilankyti vaikų pramogų centruose! Padovanokite vaikams smagių akimirkų!
 


Svetainę kūrė Studija 4D