Pramogų imperija - puiki vieta surengti nepamirštamą vaiko gimtadienį!

Vilnius. PC BIG 8 618 44918 / Kaunas. Akropolis 8 615 65953
 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
 

AKCIJOS

 
2017-04-07 AKCIJOS gimtadieniams "Pramogų imperijoje"
AKCIJOS vaikų gimtadieniams "Pramogų imperija" vaikų žaidimų kambaryje! Puikus pasiūlymas smagiai šventei!
 
 
2017-04-06 AKCIJOS vaikų gimtadieniams "Euroopa" Kaune
AKCIJOS vaikų gimtadieniams Kauno vaikų pramogų ir žaidimų centre "Euroopa"! Patys smagiausi gimtadieniai puikia kaina! 
 
 
2017-04-02 Pramogauk su grupe pigiau!
 Pramogauk su grupe pigiau! Taikomos specialios kainos vaikų grupėms, kurios atvyksta pasižaisti į mūsų vaikų pramogų centrus.
 
 
2017-04-01 Mamų grupėms - specialus pasiūlymas
 MAMŲ GRUPĖMS su penkiais ir daugiau vaikų - speciali kaina vaikų pramogoms! 4,50 euro vaikui už neriboto laiko pramogas!* (darbo dienomis 10 -16 val.). *Skaitykite plačiau apie sąlygas!
 
 
Nemokamos pramogos
Ar norite žaisti nemokamai ir Jūs? Gaukite apsilankymų kortelę, po kiekvieno apsilankymo kaupkite lipdukus ir jau po 5 kartų pramogausite nemokamai!
 
 
Gimtadienio šventėjui - 50% nuolaida!
Ar šiandien Jūsų vaikučio gimtadienis? Tikrai taip? Puiku! Padovanosime -50 % nuolaidą vienkartiniam apsilankymui mūsų vaikų žaidimų ir pramogų centre!
 
 
Nuolaidos Daily Card turėtojams
Vaikų pramogų centruose Vilniuje "Pramogų imperija" ir Kaune "Euroopa"  taikoma įėjimo nuolaida vaikučiams su "Daily Card" kortele.  -15 porc. nuolaida įėjimo kainai vienam vaikučiui už apsilankymą.   Dėmesio: kortelė galioja tik vienam asmeniui ir tik pavieniams lankytojams. Negalioja užsakytoms gimtadienių šventėms ir jų lankytojams.
 
 
Dvynukų diena
Turime specialias nuolaidas visiems dvynukams, trynukams! KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINĮ ANTRADIENĮ DVYNUKAI, TRYNUKAI mūsų vaikų centruose gali pramogauti NEMOKAMAI!
 
 
MAMОS DIENĄ lepiname mamytes!
Mamоs dieną (gegužės 7d.) visas apsilankiusias mamytes vaišinsime puodeliu skanios kavos arba arbatos (1 vnt.)!  Tegu Jūsų vaikučiai pramogauja, o Jūs pasilepinkite! 
 


Svetainę kūrė Studija 4D