Pramogų imperija - puiki vieta surengti nepamirštamą vaiko gimtadienį!

Vilnius. PC BIG 8 618 44918 / Kaunas. Akropolis 8 615 65953
 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
 

AKCIJOS

 
2018-06-30 VISĄ VASARĄ VAIKŲ GRUPĖS PRAMOGAUJA PIGIAU!
Pramogos grupėms nuo 10 vaikų - 3 eurai/valanda vaikučiui, suaugusiems - nemokamai.🎉
 
 
2018-06-26 Dvynukai pramogauja nemokamai!
Mielieji, kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį visi dvynukai ir trynukai laukiami mūsų vaikų žaidimų kambariuose "Pramogų Imperija", "Pasakų šalis" ir "EUROOPA" nemokamai pramogauti!  
 
 
2018-06-21 VASAROS KONKURSAS - aplenk kitus!
 Nuo gegužės 21d. Pramogų centre "Pramogų Imperija" su ypatingu prietaisu išsimatuok ūgį, užsiregistruok konkurse, visą vasarą aktyviai sportuok, graužk morkas ir obuoliukus, o vasaros pabaigoje patikrinsime tavo pasiekimus!
 
 
2018-06-01 Vaikų priežiūra vasaros atostogų metu!
 Gera žinia tėveliams - dienos vaikų priežiūra vasaros atostogų metu!
 
 
2018-04-05 Edukacinė programa mokiniams - nemokama kava mokytojoms!
Pasakojimai, užduotys ir žaidimai - pramoga vaikams ir poilsis jų mokytojams bei auklėtojams! Užsisakius programą vaikų grupei - mokytojas vaišiname nemokama kava!
 
 
Nemokamos pramogos
Ar norite žaisti nemokamai ir Jūs? Gaukite apsilankymų kortelę, po kiekvieno apsilankymo kaupkite lipdukus ir jau po 5 kartų pramogausite nemokamai!
 
 
Gimtadienio šventėjui - 50% nuolaida!
Ar šiandien Jūsų vaikučio gimtadienis? Tikrai taip? Puiku! Padovanosime -50 % nuolaidą vienkartiniam apsilankymui mūsų vaikų žaidimų ir pramogų centre!
 
 
Nuolaidos Daily Card turėtojams
Vaikų pramogų centruose Vilniuje "Pramogų imperija" ir Kaune "Euroopa"  taikoma įėjimo nuolaida vaikučiams su "Daily Card" kortele.  -15 porc. nuolaida įėjimo kainai vienam vaikučiui už apsilankymą.   Dėmesio: kortelė galioja tik vienam asmeniui ir tik pavieniams lankytojams. Negalioja užsakytoms gimtadienių šventėms ir jų lankytojams.
 
 
Dvynukų diena
Turime specialias nuolaidas visiems dvynukams, trynukams! KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINĮ ANTRADIENĮ DVYNUKAI, TRYNUKAI mūsų vaikų centruose gali pramogauti NEMOKAMAI!
 
 
Mamų grupėms - specialus pasiūlymas
 MAMŲ GRUPĖMS su penkiais ir daugiau vaikų - speciali kaina vaikų pramogoms! 4,50 euro vaikui už neriboto laiko pramogas!* (darbo dienomis 10 -16 val.). *Skaitykite plačiau apie sąlygas!
 
 
Pramogauk su grupe pigiau!
 Pramogauk su grupe pigiau! Taikomos specialios kainos vaikų grupėms, kurios atvyksta pasižaisti į mūsų vaikų pramogų centrus.
 


Svetainę kūrė Studija 4D