Pramogų imperija - puiki vieta surengti nepamirštamą vaiko gimtadienį!

Vilnius. PLC Panorama Pasakų šalis 8 618 44918 
 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
 

AKCIJOS

 
2021-06-01 Metas švęsti!
 Nekantraudami informuojame, kad nuo 2021 m. birželio mėn. 01 d. Vaikų pramogų centras „Pasakų Šalis“ PLC PANORAMA, priima užsakymus asmeninėms šeimos šventėms, vaikų gimtadieniams ir vaikų grupių apsilankymams.        
 
 
2020-08-25 Dvynukai pramogauja nemokamai!
Mielieji, kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį visi dvynukai ir trynukai laukiami žaidimų kambaryje "Pasakų šalis"  nemokamai pramogauti!  
 
 
2020-07-31 KONKURSAS
 Laimėk nemokamą vaikučio apsilankymą ATSINAUJINUSIOJE "Pasakų šalyje"🥳
 
 
2020-07-13 ATSINAUJINUSI "Pasakų šalis"!
 ATSINAUJINĘS vaikų žaidimų kambarys "Pasakų šalis" PLC PANORAMA Jus pasitiks mažylių šypsenomis ir juoku! Laukia naujutėliai, dar neatrasti tuneliai, spalvotų kamuoliukų baseinai, smagios sūpynės, karuselės, minkštutėlis batutas ir tikros linksmybės su puikiai pažįstamais personažais ir pasakų herojais!
 
 
2020-06-26 Pasakų šalis atveria duris
 DŽIUGI ŽINIA❗🎉 Pagaliau ateina diena, kai PASAKŲ ŠALIS PLC Panorama vėl atveria duris visiems vaikams ir tėveliams. ❤️ 2020 m. birželio 26 d. nuo 10.00 ryto. laukiame jūsų PASAKŲ ŠALYJE🥳 Visada Jūsų PASAKŲ ŠALIES darbuotojai.💕
 
 
2020-02-30 MOKINUKŲ IR DARŽELINUKŲ GRUPĖS PRAMOGAUJA PIGIAU!
Pramogos grupėms nuo 10 vaikų - 3 eurai/valanda vaikučiui, suaugusiems - nemokamai.🎉
 
 
2020-02-23 Renginių vedėjų - animatorių mokymai
 MOKYMAI SKIRTI Norintiems pradėti renginių organizavimo karjerą ar verslą; Planuojantiems organizuoti ar organizuojantiems asmenines šventes.
 
 
2020-01-18 Naujiena - kostiumų nuoma
 Visų atpažįstami ir mėgstami personažai, tinka vaikų gimtadieniams, darželio renginiams, įmonių ir organizacijų šventėms🎉
 
 
2019-08-31 Rugsėjo pirmoji ir pirmokų krikštynos!
Pirmokų krikštynos su Mokslyte Pramogyte! Pasakojimai, užduotys ir žaidimai - pramoga vaikams ir poilsis jų mokytojams bei auklėtojams! Užsisakius programą vaikų grupei - mokytojas vaišiname nemokama kava!
 
 
Nemokamos pramogos
Ar norite žaisti nemokamai ir Jūs? Gaukite apsilankymų kortelę, po kiekvieno apsilankymo kaupkite lipdukus ir jau po 5 kartų pramogausite nemokamai!
 
 
Gimtadienio šventėjui - 50% nuolaida!
Ar šiandien Jūsų vaikučio gimtadienis? Tikrai taip? Puiku! Padovanosime -50 % nuolaidą vienkartiniam apsilankymui mūsų vaikų žaidimų ir pramogų centre!
 
 
Dvynukų diena
Turime specialias nuolaidas visiems dvynukams, trynukams! KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINĮ ANTRADIENĮ DVYNUKAI, TRYNUKAI mūsų vaikų centruose gali pramogauti NEMOKAMAI!
 
 
Pramogauk su grupe pigiau!
 Pramogauk su grupe pigiau! Taikomos specialios kainos vaikų grupėms, kurios atvyksta pasižaisti į mūsų vaikų pramogų centrus.
 


Svetainę kūrė Studija 4D