Pramogų imperija - puiki vieta surengti nepamirštamą vaiko gimtadienį!

Vilnius. PLC Panorama Pasakų šalis 8 618 44918 
 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
 

ĮMONĖMS

 
2019-04-20 Įmonėms: sąskrydžiai, šeimų šventės, vaikų diena darbe
Gal Jūsų įmonė rengia šventę darbuotojams ir jų šeimos nariams (sąskrydžiai, įmonės šventės, vaikų diena darbe ir kt.)? Mes turime didelę patirtį kaip tokią dieną paversti švente! Pasirūpinsime vaikų ir tėvelių užimtumu: pasyvia ir aktyvia jų veikla valandai, dviems arba visai dienai.
 
 
2017-10-13 Kalėdinė programa vaikams!
 Paruošėme ypatingai nuotaikingą vaikų Kalėdų šventės pasiūlymą įmonėms! Bendraukime:  projektai@pramoguimperija.lt  
 
 
Reklama mūsų įmonėje
UAB "Pramogų imperija" valdo du vaikų žaidimų ir pramogų centrus: Kauno Akropolyje ("Euroopa") ir Vilniuje PC BIG ("Pramogų imperija"). Turime didelius šeimų su vaikais srautus, tad galime Jums pasiūlyti ir patrauklias vietas Jūsų produkcijos reklamai.
 
 
Vaikų centro patalpų nuoma Jūsų renginiui
 Vaikų pramogų centro Vilniuje "Pramogų imperija" patalpų uždarymas - nuoma tik Jūsų renginiui.  Žaisminga aplinka, atrakcijos vaikams ir visas didelis 450 kv.m plotas Jums!
 
 
Kūrybinis kampelis vaikams ir šeimoms (renginiuose)
Kūrybinis kampelis vaikams - tai mūsų sritis! Jeigu planuojate didelį ar mažą lauko renginį arba nesugalvojate kuo užimti vaikus patalpose, kreipkitės į mus! Patarsime, sugalvosime kaip įdomiai, linksmai ir kūrybiškai užimti vaikus ar šeimas pagal vaikų amžių, skaičių, šventės tematiką ir visas kitas aplinkybes!
 


Svetainę kūrė Studija 4D