Pramogų imperija - puiki vieta surengti nepamirštamą vaiko gimtadienį!

Vilnius. PLC Panorama Pasakų šalis 8 618 44918 
 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
 

Gimtadienių temos

 
Poniai
Tai spalvingi, ryškūs, pozityvūs ir šilti mažųjų žiūrovų dievinami herojai – poniai! Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus.
 
 
Trolytė Popytė
 Ekstravagantiškos šukuosenos, žavingos išvaizdos ir pasiutusio būdo padarėliai žada nuotykius, kokių jau seniai neregėjote! Jie šoka, dainuoja ir daug linksminasi...!  
 
 
Miegančioji gražuolė
  Istorija apie miegančią gražuolę vaikus nukels į nepaprastai gražią pasaką ir gimtadienio šventę! Miegančioji gražuolė papasakos savo istoriją apie tris tetules fėjas, apie stebuklingas dovanas ir piktosios raganos kerus, apie princą ir bokštą, kuriame ji užmigo įsidūrusi pirštelį į verpimo ratelį...
 
 
Vėžliukas Nindzė
 Bėgsime estafetes, pakliūsime į išbandymų lauką, paišysimės veidukus, gaminsime Nindzių picą, ieškosime krangų...Ir tai dar ne viskas!
 
 
Pakalikas
 Mažas, mielas, linksmybių nešiotojas, Gru pagalbininkas Pimpačkiukas atkeliavo į pramogų centrą! Šis piliulės formos šelmis pažada ieškoti nuotykių, išmokyti mažuosius draugus Pimpačkiukų šokio, kartu su vaikučiais ieškoti mėgstamiausių vaisių – bananų ir žinoma išspausti šypseną iš kiekvieno gimtadienio svečio! 
 
 
Princesė Elsa
 Teminis gimtadienis skirtas visiems Elsos iš Ledo šalies gerbėjams!
 
 
Princesė Auksaplaukė
 Auksaplaukė - nepaprasta Princesė. Ji moka ne tik įvairiausių princesiškų dalykėlių būdingų mergaitėms, bet taip pat meistriškai kovoja, gydo žmones naudodama savo ilgąsias, magiškų savybių turinčias, kasas. Auksaplaukė su mergaitėmis pasidalins paslaptimis, kaip pinti kasas, daryti karūnas, princesiškai dažytis, o berniukams duos kelis patarimus, kaip reikia kovoti tikram princui. 
 
 
Žmogus Voras
 Ypatingas gimtadienis esamiems ir būsimiems superherojams.   Žmogus - voras  ieško pagalbininkų komandos, kuri sugebėtų savo išmintimi, drąsa ir jėga nugalėti blogio imperiją ir sugrąžinti Gėrį. Visų dalyvių laukia slaptų užrašų šifravimas, veidukų paišymas, voratinklio įveikimas, miesto gelbėjimas ir daug kitų atrakcijų...!
 
 
Betmenas
 Ypatingas gimtadienis esamiems ir būsimiems superherojams. Paslaptingasis Gotemo miestas vėl pavojuje, taigi žmogus - šikšnosparnis Betmenas ieško slaptųjų agentų komandos, kuri sugebėtų savo išmintimi, drąsa ir jėga nugalėti blogio imperiją ir sugražinti miestui Gėrį. 
 
 
Smurfytė
 Kas gi nežino apie simpatiškus mėlynus žmogeliukus, kurie gyvena Smurfų kaimelyje? Smurfai yra labai draugiški, linksmi ir nuolat dainuojantys maži žmogeliukai, kurie gyvena savo nameliuose - grybuose.
 
 
Mergytė Maša
 Tai gimtadienis su nepaprastai išdykusia mergaite Maša, kuri yra labai smalsi, išdykusi ir labai greita! Jeigu reikia iškrėsti pokštą - ji pirma tai padarys! Šiame gimtadienyje skubėsime virti košės, taip pat gaminsime firmines Mašos „spurgytes", šoksime meškučių šokį, paišysimės veidukus, ieškosime gyvūnų pėdsakų...  
 
 
Haris Poteris arba Hermiona
 Gimtadienio su Hariu Poteriu metu vaikai aplankys šauniausias magijos pasaulio vietas, bei bandys tapti pačiais šauniausiais ir protingiausiais burtininkais. Kiekvienas turės galimybę pasigaminti stebuklingą lazdelę, pažaisti populiariausią žaidimą - Kvidičą, siųs laiškus pelėdų paštu ir atliks įvairiausias kitas stebuklingas užduotis...
 
 
Mašiniukas Makvynas
 Užveskite variklius! Jūsų laukia nepaprastas greitis, azartas ir „Didžiosios" lenktynės! Darysime Ramono tiuningą, pasitikrinisme, kokius žinome mašinų vardus, važiuosime kvalifikacinį važiavimą ir dalyvausime Didžiosiose lenktynėse! Pertraukėles leisime Pit-stop boksuose! Ar Jūs pasiruošę?
 
 
Vajana - Havajai
 Aloha, visiems nusiteikusiems polinezietiškoms linksmybėms su paslaptingąja Kaipo. Nusprendusiems rinktis šią gimtadienio temą, išduosime paslaptį, kad gimtadienio metu pasipuošę tradicinėmis gėlėmis ir vyriškais Tatau, leisimės į kelionę per didžiąsias Havajų salas. 
 
 
Princesė Žasmin
  Neįprasta pasakos veikėja Žasmin su vaikais leisis į nepaprastus Aladino ir jo draugų nuotykius. Mažyliai mokysis arabiškais raštmenimis rašyti savo vardus, metukus ir kitus juos dominančius dalykus. Tėveliai turės puikią galimybę stebėti neįprastą reginį, kaip vaikai šoka ritualinį šokį su smilkstačiais smilkalais. 
 
 
Piratai
 Gimtadienis tampa nepaprastas, kai vaikai pasiverčia mažaisiais piračiukais, stato piratišką laivą, ant kurio stiebo iškelia pačių sukurtą piratišką vėliavą, dalyvauja iškilmingoje piratiškos priesaikos ceremonijoje ir daro daug kitų smagių dalykų...
 
 
Muškietininkai
 "Visi už vieną ir vienas už visus!!!" - štai kokiu šūkiu vadovaujasi drąsūs, draugiški ir ištikimi savo draugams muškietininkai. Gimtadienio metu vaikai tampa jaunaisiais riteriais, kurių svarbiausia misija - įveikti visus kardinolo Rišelje paspęstus spastus ir surasti karaliaus Liudviko 13-ojo raštą... Vaikai iškeliauja į ypatingą žygį...
 
 
Indėnai
  Indėniškas gimtadienis vaikams, kurie yra smalsūs, judrūs ir nusiteikę smagiai praleisti laiką. Jo metu vaikai susiburia į gentį, kurioje egzistuoja savos taisyklės, gimsta naujos tradicijos. Vaikai labai noriai įsitraukia į svarbiausią gimtadienio žaidimą - dalyvauja daugybėje rungčių, kuriose kovojama dėl indėniško vardo...
 
 
Barbės diena
 Teminis gimtadienis sukurtas mergaitėms, kurios vertos tapti savo šventės karalienėmis. Gimtadienio eigoje mergaitės kviečiamos į grožio salą, kur mokosi makiažo paslapčių, šukuojasi, lakuojasi nagučius. Tikslas - dalyvavimas grožio konkurse. Mergaitės gali parodyti ir savo talentus - šokti, dainuoti, piešti, vaidinti....
 
 
Fėja
 Stebuklingas, paslaptingas ir svajingas gimtadienis. Šventės metu gėlių fėja padeda mergaitėms virsti mažosiomis gėlių, miškų, upių, mėnulio šviesos fėjomis, dalinti stebuklingas dulkes, virti gėlių arbatą, auginti negirdėtą neregėtą augalą - fėjagėlę ir net moko skraidyti... 
 
 
Z būrys
 Griežtas, reiklus, bet draugiškas būrio vadas kviečia visus vaikus į gimtadienio gelbėjimo misiją. Šventės metu tikriems vyrams ir drąsioms jų damoms bus pateikiamos strateginės užduotys, reikalaujančios budrumo, judrumo, gudrumo bei ištvermės. Misija, išgelbėti gimtadienio šventę - įmanoma!
 
 
Piktas Paukštis
 Tai puikus gimtadienis Piktų paukščių gerbėjams!  Aktyvus teminis gimtadienis su daugybe nuotykių! Šaudysime iš timpos, lėksime per kliūtis kaip išdykę paukštukai-trynukai, ieškosime išsilaksčiusių paršiukų po apylinkes, o gal net palenktyniausime lenktynėse! 
 
 
Panda
 Tai puikus ir universalus personažas visiems vaikams! Jūsų laukia susipažinimas su panda, šokis „Gyvūnų ratas“, estafetė „Atnešk pandai bambukų“, veidukų paišymas gyvūnų ar kitomis temomis. O taip pat prisiminsime populiariąją Kon Fu Pandą!
 
 
Raganiūkštė
 Ar nebūtų smagu, bent kartą pabūti raganaičių kompanijoje? Ko gero, ne vienas vaikas apie tai pasvajoja... Vaikų pramogų centre „Euroopa" gyvena tikrų tikriausia raganėlė „BU". BU išmokys vaikus baltosios magijos: parodys kaip reikia virti „laimės" eleksyrą, išduos neįtikėtinų paslapčių apie raganiškų šluotų galias, spės ateitį... 
 
 
La Pica
 Tai puikus gimtadienis, skirtas vaikams, mėgstantiems ne vien smaližiauti ir skanauti, bet ir patiems pasisukioti virtuvėje, padaryti ten savo tvarką ir prisidėti prie maisto gaminimo. Gimtadienio vedėja La Picė pasiūlys vaikams ne tik suvalgyti gabalėlį skaniausio torto, bet ir patiems pasigaminti pačią šauniausią ir skaniausią gimtadienio picą! 
 
 
Karlsonas
  Tai linksmas herojus, sutariantis tiek su mažais, tiek su didesniais vaikais bei jų tėveliais. Be jokios abejonės tai puikiausia proga gimtadienio metu patirti nuostabias, pasakiškas, nuotykių kupinas keliones, sudalyvauti nusikaltėlių ir vagių gaudynėse. Kiekvienas gimtadienio dalyvis turės galimybę pasigaminti skraidymo motoriuką.
 
 
Pepė Ilgakojinė
 Pepė Ilgakojinė - nuotaikingas personažas, tinkantis gimtadieniams, kuriuos švenčia smagūs, padūkę ir šiek tiek padykę vaikai. Gimtadienio metu vaikai supažindinami su Pepės Ilgakojinės istorija, mokomi įvairių smagių dalykų, žaidžia beprotiškai linksmus žaidimus, išdykauja, krečia pokštus ir daro viską, kas tinka prie ilgų dryžuotų kojinių ir strazdanų ant nosies. 
 
 
Gimtadieniukė
 Tai gimtadienis bet kokio amžiaus vaikams, berniukams ir mergaitėms, kuriame didžiausias dėmesys sutelktas į svarbiausias gimtadienio šventės dalis - sveikinimo ceremoniją ir, žinoma, šventinį gimtadienio tortą. Įdomus ir linksmas personažas Gimtadieniukė vaikams dovanoja šventę, kupiną įvairiausių siurprizų, linksmų užduotėlių...
 
 
Mauglis
 Gimtadienis visiems nuotykių ieškotojams! Pasinerk į laukines linksmybes! Džiunglės laukia tavęs ir tavo draugų! Šoksime laukinius šokius, bėgsime estafetes, mokysimės džiunglių gyvūnų garsų, ieškosime slaptų takelių ir nuorodų...Pašėlę nuotykiai patiems šauniausiems vaikams!  Pradedame?
 
 
Dastis
 Visiems "Sparnai" filmuko gerbėjams, bei visiems tiesiog mėgstantiems lėktuvėlius ir linksmybių skrydžius, pristatome nuotaikingą gimtadienį su Dasčiu!
 
 
Olimpinės žaidynės
 Olimpietiškas gimtadienis sukurtas tiems, kuriems nesvetimos aktyvios užduotys, komandinės linksmos ir netikėtos estafetės, azartas ir pergalės troškimas. Gimtadieninkai, įžiebę olimpinę ugnį dalyvayja nepakartojamose, šmaikščiose estafetėse, kur išbandoma jų drąsa, jėga, greitis ir sumanumas. 
 
 
Snieguolė ir 7 nykštukai
 Į Jūsų šventę atkeliauja tikra pasaka! Geraširdė princesė Snieguolė žavi visus. Snieguolė gimtadienio metu suburs visus vaikučius - nykštukus į tikrą draugišką komandą linksmiems nuotykiams.
 
 
Raudonkepuraitė
 Pasakiškas gimtadienis skirtas visiems, kurie žavisi gražiomis ir nuoširdžiomis pasakomis.  
 
 
Nykštukas
 Nykštukas Marmaliukas - tai labai išdykęs mažas žmogeliukas, kuris mėgsta daryti viską kitaip: sriubą valgyti šakute, bėgti atbulomis, dėvėti išvirkščius drabužius ir pan. Jis nevisada protingai šneka ir dažnai prikrečia kvailysčių: tai jam kažkas iš rankų iškrenta, tai už kažko užkliūna, tai jis kažkam pasimaišo, ir taip pasaka be galo - jis tiesiog baisiai nerangus.
 
 
Bitutė Maja
 Bzzzzz! Padykusi, rūpestnga ir be galo draugiška Bitutė Maja kviečia vaikučius švęsti gimtadienius drauge.
 
 
Pelytė Minė ir Peliukas Mikis
 Tai gimtadienis mažyliams, kurie nusiteikę su puikiai Disnėjaus gerbėjams pažįstama pelyte Mine keliauti į "sūrio karalystę" bei susipažinti su smagiu peliukų pasauliu. Šioje kelionėje mažuliukai kraipys uodegytes šokdami "Tip Topo" šokį, mokysis sūrio gelbėjimo iš spąstų gudrybių...
 
 
Liūtukas
 Džiunglių karalius, ką ten karalius, kol kas tik padūkęs princiukas, ieškantis draugų, padėsiančių jam sužinoti liūto širdies drąsos receptą... O paieškose - žaidimukai, mini estafetės, balionai, sveikinimai, tortas ir kitos gimtadienio linksmybės... Tik ar užteks drąsos užpūsti gimtadienio žvakutes..?
 
 
Tigriukas
Rrrrimčiausiai nusiteikęs, tačiau su pakiliausia nuotaika jus sveikina linksmuolis, drąsuolis Tigriukas, gimtadieniuose kviečiantis žaisti, vaidinti, šokti, sprogdinti muilo burbulus, ir žinoma, urgzti. P.S. Šio tigriško meno pažadame išmokyti ir tėvelius. Paruoškite letenėles įspūdingai tigriuko fiestai!
 
 
Laputė
 "Aš štai lapė, aš gražuolė, mano uodega prapuolė..." - tokiais rūpestėliais gimtadienį pradės maiva pamaiva laputė, tačiau visi rūpesčiai greit iš galvos išgaruos, vos tik užsiminus apie linksmybes - vaidinsime, šoksime, žaisime, ir, žinoma, dalyvausime maivų pamaivų konkurse! Kas laimės - mažyliai, mamos, o gal tėčiai...?
 
 
Katinėlis
 Sako, kad katinai mėgsta vaikščioti vieni. Netiesa! Šis katinėlis negali pakęsti vienatvės ir į mažiausią dėžę verčiau užsidarytų su pulku draugų. Ką veiksime? murksime gamą, gal net mėgstamiausią katinėlio dainelę apie du gaidelius sudainuosime..? 
 
 
Kiškutis
 Mmm morkytės... Kiškutis kviečia mažuliausius ir bailiausius į traškų oranžinį gimtadienį. Kiškutis visiems būtinai aprodys slapčiausius tunelius, galinčius tapti puikia slėptuve nuo piktesnių miško žvėrelių, supažindins su didžiausia ir geriausia savo drauge MORKA...
 
 
Viščiukas Cypsius
 Viščiukų gimtadienis - ypatinga šventės tema patiems mažiausiems gimtadienių šventikams. Švelnus ir linksmas geltonsnapis viščiukas Cypsius visus gimtadienio dalyvius pakvies į paslaptingą kelionę po savo gražią jaukumu dvelkiančią šalį ir papasakos netikėtą savo atsiradimo istoriją. 
 


Svetainę kūrė Studija 4D