Pramogų imperija - puiki vieta surengti nepamirštamą vaiko gimtadienį!

Vilnius. PC BIG 8 618 44918 / Kaunas. Akropolis 8 615 65953
 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
 

Gimtadienių žaidimai vaikams

Gimtadienių žaidimai vaikams

 TOP 5: vaikų gimtadienių žaidimai

Vaikų gimtadieniai – viena laukiamiausių ir atsakingiausių šeimos švenčių. Ją reiktų planuoti iš anksto: numatyti, kur ją rengsite, kiek svečių pasikviesite, kokia bus tema, koks bus maistukas. Geriausia pasirašyti trumpą planelį.

Jeigu planuojate vaiko gimtadienį ir bijote, kad jis bus nuobodus, gerai pagalvokite, kokie  vaikų gimtadienio žaidimai Jūsų šventei tiktų labiausiai.


TOP 5 žaidimai vaikų gimtadieniams:

1.       Lobio paieška.  
Nesenastantis ir visada įdomus lobio ieškojimas! Iš anksto paruoškite lapukų su nuorodomis, paslėpkite jas prieš gimtadienį. Nuorodose galite sudėlioti žemėlapio dalis, galite nurodyti daiktus, kur bus paslėpta sekanti nuoroda, galite vesti per nuorodas žingsnių tikslumu, galima paruošti kompasą. Patį „lobį“ būtų irgi gerai paruošti iš kartoninės dėžės, apipavidalinkite ją piratiškais paveiksliukais, į vidų įdėkite smulkių dovanėlių (piratiškos atributikos, šokoladinių monetų).

 

2.       Greičio estafetės.
Vaikai labai judrūs ir tikrai mielai norės aktyviau pajudėti per gimtadienį – pasiūlykite greičio estafetę!  Paruoškite starto liniją (puikiai tiks medžiaginis diržas ar juostelė) ir kliūtis, kurias reikės įveikti (minkšti žaislai, mašinytės, borteliai, ką turėsite namuose). Kad būtų estafetė įdomesnė, galima dalyvauti su šaukštu ir mažu kamuoliuku jame, kuris turi neiškristi (iškritus – įdėti atgal ir bėgti). Vaikai gali bėgti po vieną, o tėveliai sekti laiką ir užsirašyti arba bėgti komandomis, jeigu vaikų daugiau ir yra pakankamai vietos. Laimi greičiausieji ir, aišku, draugystė. Būtina visus vaikus pagirti už pastangas.

 

3.       Šokiai ir dainos.
Kuris vaikas nemėgsta šokti ir dainuoti? Tai puiki pramoga per gimtadienį, ypač jeigu gimtadienis teminis. Iš anksto pasiklausinėkite jubiliato, kokios dainas jis žino, kokius šokius šoka darželyje ar mokykloje. Tikrai atsiras dainų, kurias žino visi to amžiaus vaikai (dažniausiai filmukų dainos). Per gimtadienį pasitelkite vaizduotę: kvieskite vaikus į ratą ir paleiskite mėgstamą dainą: eikite rateliu, susikibkite rankutėmis, išpūskite ratą ir vėl susiskleiskite, pašokite principu, kad viduryje vaikas rodo veiksmą, o kiti atkartoja. Galima organizuoti karaoke valandėlę, pakviesti vaikus į menamą sceną ir padainuoti savo išmoktas daineles.

 

4.       Diena-naktis.
Tai dar vienas klasikinis, universalus, bet kartu ir labai linksmas vaikų gimtadienių žaidimas. Vaikams tikrai patiks išdykėliškai pajudėti! Jeigu vietos kambaryje nedaug, pasakykite, kad atėjus „dienai“ visi vaikai turės šokinėti ant vienos kojos, atėjus nakčiai – turės sustingti ir nejudėti. Paprastai vaikams šis žaidimas sukelia daug juoko ir jie niekaip negali išbūti ramiai sustingę. Pajudėjęs vaikas tampa žaidimo vedėju.

 

5.       Aukščiau žemės.
Dar vienas aktyvus vaikų gimtadienių žaidimas! Paaiškinkite vaikams taisykles, kad grojant muzikai, jie gali visaip kaip judėti, o jai nutilus -  kuo greičiau užšokti ant daikto virš žemės. Jeigu vedantysis suspėja pagauti vaiką iki jam užlipant aukščiau – jis tampa vedančiuoju. Šį žaidimą galima žaisti ir su kėdėmis. Pastatykite kėdes į kambario vidurį ratu. Kėdžių skaičius turi būti viena kėde mažesnis nei yra vaikų. Skambnat muzikai vaikai laksto, sustojus muzikai – turi kuo greičiau atsisėsti ant kėdės. Kadangi viena kėde yra mažiau, vienas vaikas tikrai visada lieka. Jis tampa vedančiuoju ir reguliuoja muziką ( būtina jam padėti).

 

Vaikams susidraugauti ir patirti geras emocijas labai padeda bendras darbas ar žaidimas gimtadienio metu. Besibaigiant gimtadieniui, būtinai padarykite bendrą pasveikinimą jubiliatui. Kiekvienas vaikas gali ant popieriaus lapo apvedžioti pieštuku savo rankos pirštus, juos išsikirpti ir užrašyti palinkėjimą. Galima piešti piešinius, skirtus gimtadieninkui, gal net jį nupiešti ir visus susegti ir padovanoti kaip knygą prisiminimui jubiliatui.

 

Pageidaujate mažiau rūpesčių...? Rinkites Pramogų imperiją!
 Daugelį gimtadienio idėjų galima įgyvendinti namuose, tačiau reikia susitaikyti su visais rūpesčiais, kurie laukia Jūsų organizuojant vaiko šventę. Žymiai mažiau rūpesčių patirsite, jeigu šventės organizavimą patikėsite Pramogų Imperija ir Euroopa profesionalams. Viskuo bus pasirūpinta iš anksto. Savo laiką  bus galima skirti vaikams ir sau.

 

Gimtadienius vaikams planuoja ir organizuoja patyrę darbuotojai – profesionalai. Tikslingai apmokyti ir ruošti darbui su vaikais, mūsų darbuotojai randa kalbą su įvairaus amžiaus ir pomėgių vaikais. Net 40puikių temų pasirinkimas. Galima pasirinkti kalbą, kuria Jums yra patogiausia  bendrauti šventės metu. Yra  galimybė lietuvių, rusų, lenkų, anglų kalboms. Aplinka – spalvinga ir žaisminga, daug pramogų, vaikai jausis laisvai ir nevaržomai. Didelės ir saugios patalpos – skirtos vaikų judėjimo laisvei ir saviraiškai! 

Svetainę kūrė Studija 4D